Inspekcja Weterynaryjna

Inspekcja Weterynaryjna

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Reklama
Reklama
Procedura krok po kroku PDF Drukuj Email

Praktyki.jpg

  1. Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku zamieszcza ofertę miejsca praktyki w Centralnej Bazie Ofert Pracy na stronie www.oferty.praca.gov.pl .
  2. Uczelnia/student korzystając z wyszukiwarki może dokonywać wyboru interesującej oferty praktyki.
  3. Zainteresowany ofertą miejsca praktyki student kontaktuje się ze swoją uczelnią wskazując na preferowane miejsce praktyki.
  4. Uczelnia kontaktuje się  z Wojewódzkim Inspektoratem Weterynarii w Gdańsku celem pozyskania dla studenta oferowanego miejsca praktyki.
  5. Uczelnia przesyła do Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku  indywidualne skierowanie wraz z programem praktyki dla studenta.
  6. W przypadku uzgodnienia miejsca praktyki uczelnia podpisuje porozumienie z Wojewódzkim Inspektoratem Weterynarii w Gdańsku na realizację praktyki dla studenta.
  7. Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku realizuje uzgodnioną praktykę zgodnie z jej programem.
  8. Po zakończeniu praktyki Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku wystawia studentowi zaświadczenie o ukończeniu praktyki studenckiej.
  9. Uczelnia dokonuje oceny przebiegu praktyki na formularzu i przekazują go do Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku.
  10. Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku po zakończeniu praktyki może zwrócić się do studenta o ocenę przebiegu praktyki.
 
 
Joomla Tutorial: by JoomlaShack