Inspekcja Weterynaryjna

Inspekcja Weterynaryjna

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Reklama
Reklama
Praktyki Studenckie PDF Drukuj Email

Praktyki.jpg

Informujemy, że Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach publikujemy na stronie www.oferty.praca.gov.pl.

Zapraszamy uczelnie i studentów do zapoznania się z naszą ofertą. Każde ogłoszenie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych. Szczegółowe informacje o programie praktyk w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii  w Gdańsku można uzyskać pod numerem telefonu 58 302 32 43 oraz adresem mailowym Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2015 r. są dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów  bip.kprm.gov.pl, stronie internetowej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - www.gdansk.wiw.gov.pl oraz Biuletynie Informacji Publicznej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - www.bip.gdansk.wiw.gov.pl.

 
 
Joomla 1.5 Template: by JoomlaShack