English French German Italian Portuguese Russian Spanish

16 lutego 2018

II edycja Narodowego Dnia Świni

 

Poniżej został zamieszczony odnośnik  do pisma oraz harmonogramu dotyczącego II edycji specjalistycznej konferencji dla hodowców i producentów trzody chlewnej „Narodowy Dzień Świni” która dbędzie się dnia 6 marca 2018 roku na terenie Hotelu 500, ul. Poznańska 139, Tarnowo Podgórne (woj. wielkopolskie).

Jest to specjalistyczna konferencja dla hodowców  i producentów trzody chlewnej, która jest poświęcona przede wszystkim niekorzystnej sytuacji epidemiologicznej w zakresie ASF. Uważamy, że niezbędne jest zintensyfikowanie działań szkoleniowych wśród hodowców i producentów świń, ponieważ sukces w obronie kraju przed ASF zależy w istotnym stopniu od poziomu ich świadomości, które w dużej mierze przyczynią się do rozwiązania wielu problemów w sektorze trzody chlewnej.
W konferencji weźmie udział ok. 300 osób (przede wszystkim dyrektorzy i managerowie farm) z całego kraju. Wierzę, że to wydarzenie, które zrzesza hodowców i ekspertów z branży rolniczej z całego kraju i przedstawia problemy z jakimi się zmagają wraz ze sposobami ich rozwiązywania wpisze się w zakres działalności Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku.

Pimo dotyczące konferencji >>

Harmonogram >>